Price: $15.090
Original Price: $15.890
| Material | Glass |
| Pattern Type | Letter |
| Power Supply | None |
| Features | Multi-function |
| Color | Multicolor |
| Type | Foot Files&Kits |
| Batteries Included | No |
| Largo | 1.7 cm |
| Ancho | 6.7 cm |
| Grosor | 14 cm |
| SKU | sb260409191010872895237 |
Brand Name: ANDVICTORY
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/ANDVICTORY-sc-0142073565.html
Quality: 9282316 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.